BMW M4: przebieg, naprawy i ceny w Korei
Co protokoły przeglądów aut w Korei Południowej mówią o tym modelu.
Przeglądy od 5 kwietnia 2016 do 3 listopada 2026
- Sprawdzone auta
- 744
- Typowy przebieg roczny
- 10 200 km
- Naprawiane lub wymieniane panele zewnętrzne
- 37%
- Naprawy elementów konstrukcyjnych
- 7,7%
- Typowe ceny ofertowe
- ₩53 990 000
- ≈ $40 169
Przebieg według wieku
Odczyty licznika podczas przeglądu według wieku auta w latach. Połowa aut mieści się w podanym zakresie.
| Wiek, lata | Rok modelowy | Typowy przebieg | Połowa aut | Auta |
|---|---|---|---|---|
| 0 | 2026 | 7 200 km | 4 300 – 11 100 | 49 |
| 1 | 2025 | 11 700 km | 8 000 – 17 000 | 113 |
| 2 | 2024 | 23 600 km | 17 000 – 37 900 | 84 |
| 3 | 2023 | 32 400 km | 21 100 – 47 900 | 88 |
| 4 | 2022 | 49 700 km | 32 200 – 66 000 | 91 |
| 5 | 2021 | 64 900 km | 44 900 – 81 500 | 110 |
| 6 | 2020 | 72 800 km | 59 700 – 96 500 | 125 |
| 7 | 2019 | 83 400 km | 64 700 – 105 400 | 89 |
| 8 | 2018 | 89 500 km | 69 500 – 117 000 | 87 |
| 9 | 2017 | 101 300 km | 71 800 – 121 900 | 59 |
| 10 | 2016 | 112 000 km | 89 400 – 142 300 | 59 |
Czy ten przebieg jest normalny?
Porównaj przebieg auta z innymi BMW M4 w tym samym wieku.
Naprawy nadwozia wykryte podczas przeglądu
Koreańskie przeglądy odnotowują wymianę lub naprawę paneli zewnętrznych (drzwi, błotników, maski, klapy bagażnika) osobno od napraw elementów konstrukcyjnych. W Korei za wypadek uznaje się tylko uszkodzenie elementów konstrukcyjnych.
| Wiek auta | Panele zewnętrzne | Elementy konstrukcyjne | Auta |
|---|---|---|---|
| Do 3 lat | 17% | 2,8% | 255 |
| 4–7 lat | 41% | 10% | 270 |
| 8–11 lat | 58% | 11% | 191 |
| Każdy wiek | 37% | 7,7% | 717 |
Co inspektorzy znajdują najczęściej
Odsetek sprawdzonych aut z danym problemem. Wycieki obejmują lekkie pocenie się.
| Problem | Każdy wiek | Do 3 lat | 4–7 lat | 8–11 lat |
|---|---|---|---|---|
| Wyciek oleju silnikowego | 3,1%Wyraźny wyciek, nie tylko pocenie: 0,7% | 0,5% | 3,4% | 6,9% |
Ceny ofertowe w Korei
Ceny aut wystawionych na sprzedaż w Korei Południowej w ostatnim roku, bez transportu i cła.
| Rok modelowy | Typowa cena | Połowa aut | Auta |
|---|---|---|---|
| 2018 | ₩53 990 000≈ $40 169 | ₩49 900 000 – ₩58 500 000≈ $37 126 – $43 524 | 33 |
BMW M4: pytania i odpowiedzi
- Jaki przebieg jest normalny dla BMW M4 z 2020 roku?
- Auta w tym wieku mają podczas przeglądu zwykle około 72 800 km; połowa z nich od 59 700 do 96 500 km.
- Jak często używany BMW M4 ma naprawiane nadwozie?
- 37% sprawdzonych aut miało wymieniane lub naprawiane panele zewnętrzne, a 7,7% naprawy elementów konstrukcyjnych.
- Ile kosztuje używany BMW M4 w Korei?
- W ostatnim roku BMW M4 z 2018 roku był zwykle wystawiany za ₩53 990 000 (≈ $40 169); połowa tych aut — od ₩49 900 000 (≈ $37 126) do ₩58 500 000 (≈ $43 524).
- Jakie problemy inspektorzy znajdują w BMW M4?
- Najczęściej: Wyciek oleju silnikowego (3,1%).
Inne modele BMW
- 5 SeriesSprawdzone auta: 44 325 · 2004–2026
- 3 SeriesSprawdzone auta: 22 776 · 2004–2026
- 7 SeriesSprawdzone auta: 8 392 · 2004–2026
- X5Sprawdzone auta: 7 887 · 2006–2026
- X6Sprawdzone auta: 6 424 · 2009–2026
- X3Sprawdzone auta: 6 239 · 2011–2026
- 1 SeriesSprawdzone auta: 5 706 · 2009–2025
- 4 SeriesSprawdzone auta: 5 501 · 2014–2026
Sprawdzasz konkretne auto?
Wpisz jego VIN, aby zobaczyć protokół przeglądu, historię przebiegu i zdjęcia.
Statystyki na podstawie protokołów przeglądów aut w Korei Południowej, jeden wpis na auto. Aktualizowane co tydzień; ostatnia aktualizacja: 4 listopada 2026