Toyota RAV4: пробіг, ремонти та ціни в Кореї
Що показують дані оглядів автомобілів у Південній Кореї про цю модель.
Огляди з 4 жовтня 2018 р. по 3 листопада 2026 р.
- Оглянуто машин
- 1 995
- Типовий пробіг за рік
- 10 700 км
- Ремонт або заміна зовнішніх панелей
- 27%
- Ремонт силових елементів кузова
- 4,5%
- Типові ціни продажу
- ₩15 500 000 – ₩46 450 000
- ≈ $11 532 – $34 559
Пробіг за віком
Показники одометра під час огляду залежно від віку машини в роках. У половини машин пробіг у вказаному діапазоні.
| Вік, років | Рік випуску | Типовий пробіг | Половина машин | Машин |
|---|---|---|---|---|
| 0 | 2026 | 5 300 км | 3 400 – 11 900 | 60 |
| 1 | 2025 | 13 900 км | 8 100 – 22 200 | 222 |
| 2 | 2024 | 29 000 км | 19 000 – 43 400 | 238 |
| 3 | 2023 | 40 900 км | 28 200 – 59 100 | 295 |
| 4 | 2022 | 53 600 км | 38 300 – 74 600 | 210 |
| 5 | 2021 | 61 400 км | 45 200 – 83 100 | 210 |
| 6 | 2020 | 69 800 км | 53 400 – 90 100 | 156 |
| 7 | 2019 | 84 600 км | 65 700 – 109 600 | 171 |
| 8 | 2018 | 81 300 км | 58 200 – 108 800 | 142 |
| 9 | 2017 | 89 100 км | 73 200 – 112 800 | 89 |
| 10 | 2016 | 98 900 км | 76 200 – 122 800 | 74 |
| 11 | 2015 | 102 200 км | 82 900 – 126 700 | 68 |
| 12 | 2014 | 107 000 км | 82 000 – 133 300 | 34 |
Чи нормальний цей пробіг?
Порівняйте пробіг машини з іншими Toyota RAV4 того ж віку.
Ремонт кузова за даними огляду
Корейський огляд фіксує заміну або ремонт зовнішніх панелей (двері, крила, капот, кришка багажника) окремо від ремонту силових елементів кузова. У Кореї аварією вважається лише пошкодження силових елементів.
| Вік машини | Зовнішні панелі | Силові елементи | Машин |
|---|---|---|---|
| До 3 років | 15% | 4,9% | 551 |
| 4–7 років | 28% | 3,8% | 523 |
| 8–11 років | 42% | 4,9% | 307 |
| 12 років і старші | 45% | 4,6% | 65 |
| Усі віки | 27% | 4,5% | 1 446 |
Що найчастіше знаходять під час огляду
Частка оглянутих машин із цією проблемою. Витоки включають незначне запотівання.
| Проблема | Усі віки | До 3 років | 4–7 років | 8–11 років |
|---|---|---|---|---|
| Течія моторної оливи | 2,9%Явна течія, а не запотівання: 0,5% | 0,2% | 2,3% | 8,1% |
Ціни продажу в Кореї
Ціни, за якими машини виставляли на продаж у Південній Кореї за останній рік, без урахування доставки та розмитнення.
| Рік випуску | Типова ціна | Половина машин | Машин |
|---|---|---|---|
| 2025 | ₩46 450 000≈ $34 559 | ₩41 900 000 – ₩49 820 000≈ $31 174 – $37 066 | 40 |
| 2024 | ₩42 000 000≈ $31 248 | ₩39 250 000 – ₩43 880 000≈ $29 202 – $32 647 | 58 |
| 2023 | ₩40 150 000≈ $29 872 | ₩36 620 000 – ₩44 000 000≈ $27 245 – $32 736 | 38 |
| 2021 | ₩34 950 000≈ $26 003 | ₩32 300 000 – ₩37 120 000≈ $24 031 – $27 617 | 32 |
| 2019 | ₩28 600 000≈ $21 278 | ₩25 900 000 – ₩29 920 000≈ $19 270 – $22 260 | 35 |
| 2018 | ₩22 400 000≈ $16 666 | ₩19 970 000 – ₩24 580 000≈ $14 858 – $18 288 | 48 |
| 2015 | ₩15 500 000≈ $11 532 | ₩14 350 000 – ₩17 900 000≈ $10 676 – $13 318 | 31 |
Toyota RAV4: запитання та відповіді
- Який пробіг нормальний для Toyota RAV4 2023 року?
- У машин цього віку під час огляду зазвичай близько 40 900 км; у половини з них від 28 200 до 59 100 км.
- Як часто у вживаного Toyota RAV4 буває ремонт кузова?
- У 27% оглянутих машин замінювали або ремонтували зовнішні панелі, у 4,5% — силові елементи кузова.
- Скільки коштує вживаний Toyota RAV4 у Кореї?
- За останній рік Toyota RAV4 2024 року зазвичай виставляли на продаж за ₩42 000 000 (≈ $31 248); половину машин — від ₩39 250 000 (≈ $29 202) до ₩43 880 000 (≈ $32 647).
- Які проблеми знаходять під час огляду Toyota RAV4?
- Найчастіше: Течія моторної оливи (2,9%).
Інші моделі Toyota
- CamryОглянуто машин: 3 705 · 2010–2025
- PriusОглянуто машин: 2 490 · 2010–2024
- SiennaОглянуто машин: 1 499 · 2012–2025
- AlphardОглянуто машин: 366 · 2024–2025
Перевіряєте конкретну машину?
Введіть її VIN, щоб побачити дані огляду, історію пробігу та фото.
Статистика за даними оглядів автомобілів у Південній Кореї, один запис на машину. Оновлюється щотижня; останнє оновлення: 4 листопада 2026 р.