Toyota RAV4: przebieg, naprawy i ceny w Korei
Co protokoły przeglądów aut w Korei Południowej mówią o tym modelu.
Przeglądy od 4 października 2018 do 3 listopada 2026
- Sprawdzone auta
- 1 995
- Typowy przebieg roczny
- 10 700 km
- Naprawiane lub wymieniane panele zewnętrzne
- 27%
- Naprawy elementów konstrukcyjnych
- 4,5%
- Typowe ceny ofertowe
- ₩15 500 000 – ₩46 450 000
- ≈ $11 532 – $34 559
Przebieg według wieku
Odczyty licznika podczas przeglądu według wieku auta w latach. Połowa aut mieści się w podanym zakresie.
| Wiek, lata | Rok modelowy | Typowy przebieg | Połowa aut | Auta |
|---|---|---|---|---|
| 0 | 2026 | 5 300 km | 3 400 – 11 900 | 60 |
| 1 | 2025 | 13 900 km | 8 100 – 22 200 | 222 |
| 2 | 2024 | 29 000 km | 19 000 – 43 400 | 238 |
| 3 | 2023 | 40 900 km | 28 200 – 59 100 | 295 |
| 4 | 2022 | 53 600 km | 38 300 – 74 600 | 210 |
| 5 | 2021 | 61 400 km | 45 200 – 83 100 | 210 |
| 6 | 2020 | 69 800 km | 53 400 – 90 100 | 156 |
| 7 | 2019 | 84 600 km | 65 700 – 109 600 | 171 |
| 8 | 2018 | 81 300 km | 58 200 – 108 800 | 142 |
| 9 | 2017 | 89 100 km | 73 200 – 112 800 | 89 |
| 10 | 2016 | 98 900 km | 76 200 – 122 800 | 74 |
| 11 | 2015 | 102 200 km | 82 900 – 126 700 | 68 |
| 12 | 2014 | 107 000 km | 82 000 – 133 300 | 34 |
Czy ten przebieg jest normalny?
Porównaj przebieg auta z innymi Toyota RAV4 w tym samym wieku.
Naprawy nadwozia wykryte podczas przeglądu
Koreańskie przeglądy odnotowują wymianę lub naprawę paneli zewnętrznych (drzwi, błotników, maski, klapy bagażnika) osobno od napraw elementów konstrukcyjnych. W Korei za wypadek uznaje się tylko uszkodzenie elementów konstrukcyjnych.
| Wiek auta | Panele zewnętrzne | Elementy konstrukcyjne | Auta |
|---|---|---|---|
| Do 3 lat | 15% | 4,9% | 551 |
| 4–7 lat | 28% | 3,8% | 523 |
| 8–11 lat | 42% | 4,9% | 307 |
| 12 lat i więcej | 45% | 4,6% | 65 |
| Każdy wiek | 27% | 4,5% | 1 446 |
Co inspektorzy znajdują najczęściej
Odsetek sprawdzonych aut z danym problemem. Wycieki obejmują lekkie pocenie się.
| Problem | Każdy wiek | Do 3 lat | 4–7 lat | 8–11 lat |
|---|---|---|---|---|
| Wyciek oleju silnikowego | 2,9%Wyraźny wyciek, nie tylko pocenie: 0,5% | 0,2% | 2,3% | 8,1% |
Ceny ofertowe w Korei
Ceny aut wystawionych na sprzedaż w Korei Południowej w ostatnim roku, bez transportu i cła.
| Rok modelowy | Typowa cena | Połowa aut | Auta |
|---|---|---|---|
| 2025 | ₩46 450 000≈ $34 559 | ₩41 900 000 – ₩49 820 000≈ $31 174 – $37 066 | 40 |
| 2024 | ₩42 000 000≈ $31 248 | ₩39 250 000 – ₩43 880 000≈ $29 202 – $32 647 | 58 |
| 2023 | ₩40 150 000≈ $29 872 | ₩36 620 000 – ₩44 000 000≈ $27 245 – $32 736 | 38 |
| 2021 | ₩34 950 000≈ $26 003 | ₩32 300 000 – ₩37 120 000≈ $24 031 – $27 617 | 32 |
| 2019 | ₩28 600 000≈ $21 278 | ₩25 900 000 – ₩29 920 000≈ $19 270 – $22 260 | 35 |
| 2018 | ₩22 400 000≈ $16 666 | ₩19 970 000 – ₩24 580 000≈ $14 858 – $18 288 | 48 |
| 2015 | ₩15 500 000≈ $11 532 | ₩14 350 000 – ₩17 900 000≈ $10 676 – $13 318 | 31 |
Toyota RAV4: pytania i odpowiedzi
- Jaki przebieg jest normalny dla Toyota RAV4 z 2023 roku?
- Auta w tym wieku mają podczas przeglądu zwykle około 40 900 km; połowa z nich od 28 200 do 59 100 km.
- Jak często używany Toyota RAV4 ma naprawiane nadwozie?
- 27% sprawdzonych aut miało wymieniane lub naprawiane panele zewnętrzne, a 4,5% naprawy elementów konstrukcyjnych.
- Ile kosztuje używany Toyota RAV4 w Korei?
- W ostatnim roku Toyota RAV4 z 2024 roku był zwykle wystawiany za ₩42 000 000 (≈ $31 248); połowa tych aut — od ₩39 250 000 (≈ $29 202) do ₩43 880 000 (≈ $32 647).
- Jakie problemy inspektorzy znajdują w Toyota RAV4?
- Najczęściej: Wyciek oleju silnikowego (2,9%).
Inne modele Toyota
- CamrySprawdzone auta: 3 705 · 2010–2025
- PriusSprawdzone auta: 2 490 · 2010–2024
- SiennaSprawdzone auta: 1 499 · 2012–2025
- AlphardSprawdzone auta: 366 · 2024–2025
Sprawdzasz konkretne auto?
Wpisz jego VIN, aby zobaczyć protokół przeglądu, historię przebiegu i zdjęcia.
Statystyki na podstawie protokołów przeglądów aut w Korei Południowej, jeden wpis na auto. Aktualizowane co tydzień; ostatnia aktualizacja: 4 listopada 2026