Land Rover Range Rover Velar: przebieg, naprawy i ceny w Korei
Co protokoły przeglądów aut w Korei Południowej mówią o tym modelu.
Przeglądy od 2 października 2018 do 3 listopada 2026
- Sprawdzone auta
- 1 112
- Typowy przebieg roczny
- 12 700 km
- Naprawiane lub wymieniane panele zewnętrzne
- 30%
- Naprawy elementów konstrukcyjnych
- 2,4%
- Typowe ceny ofertowe
- ₩29 500 000 – ₩80 000 000
- ≈ $21 948 – $59 520
Przebieg według wieku
Odczyty licznika podczas przeglądu według wieku auta w latach. Połowa aut mieści się w podanym zakresie.
| Wiek, lata | Rok modelowy | Typowy przebieg | Połowa aut | Auta |
|---|---|---|---|---|
| 0 | 2026 | 4 400 km | 1 000 – 8 000 | 50 |
| 1 | 2025 | 10 800 km | 4 000 – 18 300 | 111 |
| 2 | 2024 | 26 600 km | 17 800 – 42 900 | 150 |
| 3 | 2023 | 44 100 km | 30 300 – 64 100 | 166 |
| 4 | 2022 | 59 800 km | 42 200 – 80 300 | 195 |
| 5 | 2021 | 76 400 km | 62 100 – 105 700 | 210 |
| 6 | 2020 | 86 900 km | 63 100 – 112 100 | 172 |
| 7 | 2019 | 102 100 km | 83 800 – 125 100 | 193 |
| 8 | 2018 | 108 000 km | 88 700 – 133 600 | 108 |
Czy ten przebieg jest normalny?
Porównaj przebieg auta z innymi Land Rover Range Rover Velar w tym samym wieku.
Naprawy nadwozia wykryte podczas przeglądu
Koreańskie przeglądy odnotowują wymianę lub naprawę paneli zewnętrznych (drzwi, błotników, maski, klapy bagażnika) osobno od napraw elementów konstrukcyjnych. W Korei za wypadek uznaje się tylko uszkodzenie elementów konstrukcyjnych.
| Wiek auta | Panele zewnętrzne | Elementy konstrukcyjne | Auta |
|---|---|---|---|
| Do 3 lat | 14% | 0,6% | 335 |
| 4–7 lat | 35% | 3,7% | 593 |
| 8–11 lat | 47% | 0,8% | 131 |
| Każdy wiek | 30% | 2,4% | 1 059 |
Co inspektorzy znajdują najczęściej
Odsetek sprawdzonych aut z danym problemem. Wycieki obejmują lekkie pocenie się.
| Problem | Każdy wiek | Do 3 lat | 4–7 lat |
|---|---|---|---|
| Wyciek oleju silnikowego | 3,1%Wyraźny wyciek, nie tylko pocenie: 1,1% | 1,6% | 3,8% |
Ceny ofertowe w Korei
Ceny aut wystawionych na sprzedaż w Korei Południowej w ostatnim roku, bez transportu i cła.
| Rok modelowy | Typowa cena | Połowa aut | Auta |
|---|---|---|---|
| 2025 | ₩80 000 000≈ $59 520 | ₩75 000 000 – ₩88 890 000≈ $55 800 – $66 134 | 48 |
| 2019 | ₩30 000 000≈ $22 320 | ₩26 900 000 – ₩35 900 000≈ $20 014 – $26 710 | 69 |
| 2018 | ₩29 500 000≈ $21 948 | ₩26 500 000 – ₩32 500 000≈ $19 716 – $24 180 | 110 |
Land Rover Range Rover Velar: pytania i odpowiedzi
- Jaki przebieg jest normalny dla Land Rover Range Rover Velar z 2021 roku?
- Auta w tym wieku mają podczas przeglądu zwykle około 76 400 km; połowa z nich od 62 100 do 105 700 km.
- Jak często używany Land Rover Range Rover Velar ma naprawiane nadwozie?
- 30% sprawdzonych aut miało wymieniane lub naprawiane panele zewnętrzne, a 2,4% naprawy elementów konstrukcyjnych.
- Ile kosztuje używany Land Rover Range Rover Velar w Korei?
- W ostatnim roku Land Rover Range Rover Velar z 2018 roku był zwykle wystawiany za ₩29 500 000 (≈ $21 948); połowa tych aut — od ₩26 500 000 (≈ $19 716) do ₩32 500 000 (≈ $24 180).
- Jakie problemy inspektorzy znajdują w Land Rover Range Rover Velar?
- Najczęściej: Wyciek oleju silnikowego (3,1%).
Inne modele Land Rover
- Discovery SportSprawdzone auta: 4 260 · 2015–2025
- DiscoverySprawdzone auta: 4 052 · 2008–2025
- Range Rover EvoqueSprawdzone auta: 3 423 · 2012–2025
- Range Rover SportSprawdzone auta: 2 519 · 2010–2026
- Range RoverSprawdzone auta: 954 · 2014–2026
- DefenderSprawdzone auta: 823 · 2020–2026
- FreelanderSprawdzone auta: 342 · 2010–2014
Sprawdzasz konkretne auto?
Wpisz jego VIN, aby zobaczyć protokół przeglądu, historię przebiegu i zdjęcia.
Statystyki na podstawie protokołów przeglądów aut w Korei Południowej, jeden wpis na auto. Aktualizowane co tydzień; ostatnia aktualizacja: 4 listopada 2026